/>

ČPP - povinné ručení

CPP povinne ruceni

Česká podnikatelská pojišťovna - ČPP - je jedna z největších a nejstarších pojišťoven v České republice, která nabízí širokou škálu pojištění, včetně povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění majetku, životního pojištění a cestovního pojištění.

ČPP je součástí jedné z největších pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

Povinné ručení od ČPP - varianty

Při sjednávání povinného ručení se můžete setkat s několika variantami, které nabízí Česká pojišťovna a.s. Mezi tyto varianty patří SPOROPOV, SPOROPOV SÚ(0/12), SPECIÁLPOV a SUPERPOV. Každá z těchto variant se liší svými limity pojistného plnění pro škodu na majetku a újmu na zdraví nebo usmrcení.

SPOROPOV SPECIÁLPOV SUPERPOV
Základní pojištění pro ty, kteří obvykle využívají své vozidlo jen na území ČR Spolehlivá a optimální ochrana Pojištění pro náročnější klienty
Limity pro újmy na zdraví / pro škody na majetku 50 mil. Kč/50 mil. Kč 100 mil. Kč/100 mil. Kč 200 mil. Kč/200 mil. Kč
Úrazové pojištění řidiče automobilu ✔ (navíc s dvojnásobnými limity plnění)
Případ smrti 100 000 Kč 200 000 Kč
Trvalé následky 150 000 Kč 300 000 Kč
Denní odškodné za nezbytné léčení 100 Kč 200 Kč
Denní odškodné za pobyt v nemocnici 100 Kč 200 Kč
Územní platnost Možnost sjednání pojištění bez spoluúčasti nebo se spoluúčastí do 12 000 Kč v zahraničí Územní platnost EVROPA mimo Rusko a Bělorusko Územní platnost EVROPA mimo Rusko a Bělorusko
Asistenční služby SPORO V ČR STANDARD V ČR i Evropě mimo Rusko a Bělorusko STANDARD V ČR i Evropě mimo Rusko a Bělorusko
Pojištění přívěsného vozíku (do 750 kg)
Další výhody Vybraná doplňková pojištění až s 15% slevou Doplňková pojištění SMART GAP a SERVIS PRO (pro osobní a nákladní automobil do 3,5t) v ceně a další vybraná doplňková pojištění až s 25% slevou

Zdroj: ČPP pojištění vozidel

SPOROPOV a SPOROPOV SÚ(0/12)

SPOROPOV a SPOROPOV SÚ(0/12) jsou základní varianty povinného ručení. Oba tyto produkty nabízejí limit pojistného plnění 50 milionů Kč pro škodu na majetku a 50 milionů Kč pro újmu na zdraví nebo usmrcení. Rozdíl mezi těmito dvěma variantami spočívá v možnosti sjednání s úhradou pojistného jednorázově (SPOROPOV) nebo na 12 splátek (SPOROPOV SÚ(0/12)).

SPECIÁLPOV

SPECIÁLPOV je pokročilejší varianta povinného ručení, která nabízí vyšší limity pojistného plnění. Pro škodu na majetku je limit 100 milionů Kč a pro újmu na zdraví nebo usmrcení také 100 milionů Kč. Tato varianta zahrnuje také úrazové pojištění se smrtí nebo trvalými následky ve výši 100 tisíc Kč/150 tisíc Kč a pojištění přívěsu nebo vozíku do 750 kg.

SUPERPOV

SUPERPOV je nejvyšší varianta povinného ručení s nejvyššími limity pojistného plnění. Pro škodu na majetku je limit 200 milionů Kč a pro újmu na zdraví nebo usmrcení také 200 milionů Kč. Tato varianta zahrnuje úrazové pojištění se smrtí nebo trvalými následky ve výši 200 tisíc Kč/300 tisíc Kč, pojištění přívěsu nebo vozíku do 750 kg a vybraná doplňková pojištění za zvýhodněné ceny.

Všechny varianty povinného ručení nabízejí asistenční služby, které zahrnují pomoc při nehodě, poruše vozidla nebo jiných situacích na cestách. (Co jsou asistenční služby? Více informací v našem článku.)

Územní platnost povinného ručení

Pojištění platí ve státech Evropské unie, Evropského hospodářského společenství a dalších státech, včetně Turecka s výjimkou Ruska, Běloruska. , které jsou vyznačeny na zelené kartě.

Doplňková pojištění

Doplňková pojištění jsou navržena tak, aby rozšířila základní ochranu povinného ručení a poskytla vám širší pokrytí rizik. V následujícím textu se podíváme na několik typů doplňkových pojištění, které můžete zvážit při sjednávání svého pojištění.

Pojištění skel vozidla Toto pojištění pokrývá náklady na opravu nebo výměnu poškozených skel vozidla, jako jsou čelní, boční nebo zadní skla.
Úrazové pojištění osob ve vozidle Úrazové pojištění osob ve vozidle poskytuje finanční náhradu v případě úmrtí nebo trvalých následků způsobených úrazem během jízdy vozidlem.
MINIHAV (PPR + OCV) MINIHAV je kombinací povinného ručení (PPR) a ochrany cestujících ve vozidle (OCV). Toto pojištění pokrývá škody způsobené třetím osobám a také škody na zdraví cestujících ve vozidle.
Pojištění přírodních rizik Pojištění přírodních rizik chrání vaše vozidlo před škodami způsobenými živelními událostmi, jako jsou povodně, bouřky, zemětřesení nebo sněhové laviny.
Střet se zvěří Toto pojištění pokrývá škody na vozidle způsobené střetem se zvěří.
Poškození kabeláže vozidla zvířetem Pojištění pokrývá náklady na opravu nebo výměnu poškozené kabeláže vozidla způsobené zvířetem.
Pojištění odcizení celého vozidla Toto pojištění vám poskytne finanční náhradu v případě odcizení celého vozidla.
Pojištění zavazadel Pojištění zavazadel pokrývá ztrátu nebo poškození zavazadel během cestování vozidlem.
Pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla Toto pojištění pokrývá náklady na nájem náhradního vozidla v případě, že vaše vozidlo je nepoužitelné kvůli škodě nebo odcizení.
SERVIS PRO SERVIS PRO je pojištění, které zahrnuje širokou škálu služeb, jako je technická pomoc, opravy vozidla nebo asistenční služby.
Pojištění KLIKA Pojištění KLIKA pokrývá náklady na výměnu zámku nebo klíče vozidla v případě ztráty, odcizení nebo poškození.
SMART GAP SMART GAP je pojištění, které pokrývá rozdíl mezi tržní hodnotou vozidla a zbývající částkou úvěru v případě totální škody nebo odcizení vozidla.
Asistenční služby PLUS (A+) Asistenční služby PLUS (A+) poskytují rozšířenou pomoc v případě nehody nebo poruchy vozidla, jako je například evropská asistenční služba.

Asistenční služby

Asistenční služby jsou důležitou součástí pojištění vozidel a poskytují pomoc při nehodě, poruše vozidla nebo odcizení vozidla. V rámci ČPP - povinného ručení můžete využít asistenční služby PLUS, které nabízejí širokou škálu podpory v těchto nepříjemných situacích.

Asistenční služby PLUS zahrnují následující výhody:

  • Pomoc při nehodě: zajištění odtahu vozidla, poskytnutí náhradního vozidla, ubytování pro řidiče a cestující, pokud je to nutné.
  • Pomoc při poruše vozidla: odtah vozidla do nejbližšího servisu, poskytnutí náhradního vozidla, pokud je to nutné.
  • Pomoc při odcizení vozidla: zajištění odtahu nalezeného vozidla, poskytnutí náhradního vozidla, pokud je to nutné.

Sčítání limitů plnění asistence

Limit plnění asistenčních služeb PLUS se sčítá s limity základních asistenčních služeb z povinného ručení a havarijního pojištění. To znamená, že pokud máte sjednané asistenční služby PLUS, můžete využít vyššího limitu plnění v případě potřeby.

Kontaktní informace pro využití asistenční služby

Pro využití asistenční služby můžete volejte na linku GA 1220. Tato linka je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě potřeby vám operátoři poskytnou veškeré potřebné informace a zorganizují pomoc.


Kontaktní informace ČPP pojišťovny

Pokud potřebujete s něčím pomoci nebo máte dotazy ohledně povinného ručení, můžete se obrátit na jejich kontaktní centrum.

Adresa

ČPP pojišťovnu můžete kontaktovat poštou na adrese:

P.O.BOX 28
Modřice
664 42
Telefonní číslo

Pokud potřebujete telefonicky komunikovat s ČPP pojišťovnou, můžete využít telefonní číslo:

+420 957 444 555
E-mail

Pro e-mailovou komunikaci můžete využít následující e-mailovou adresu:

info@cpp.cz
Allianz povinné smluvní pojištění
ČPP povinné smluvní pojištění
Generali povinné smluvní pojištění
UNIQA povinné smluvní pojištění
Kooperativa povinné smluvní pojištění
ČSOB povinné smluvní pojištění
Slavia povinné smluvní pojištění
Hasičská vzájemná pojišťovna povinné smluvní pojištění
Direct povinné smluvní pojištění
Pillow povinné smluvní pojištění