bool(true)
Nejlevnější pojištění aut - srovnání, kalkulačka pojištění auta online


Nejlevnější pojištění auta na trhu

My a médiá

Řekli o nás
Názory spokojených klientů

Spokojený klient "Díky vaší službě povinné ručení porovnání jsem ušetřil spoustu peněz, opravdu děkuji za vynikající stránky"
Martin Okoun, Praha

Řekli o nás
Názory spokojených klientů

Spokojený klient "Ani jsem nevěřila, že bych mohla takhle ušetřit. Byla jsem smířená, že za povinné ručení vyhodím šest tisíc a díky vám jsem našla varianty, které jsou až o polovinu levnější."
Jarmila Podhorská, Brno

Příklady porovnání
Škoda Octavia 1.6, rok 2005

Škoda Octavia 1.6, rok 2005

  • Běžná sazba: 5900 Kč
  • Naše cena: 2 290 Kč

Příklady porovnání
Škoda Fabia 1.2, rok 2005

Škoda Fabia 1.2, rok 2005

  • Běžná sazba: 4400 Kč
  • Naše cena: 2 290 Kč

Příklady porovnání
Honda Civic 1.4, rok 2003

Honda Civic 1.4, rok 2003

  • Běžná sazba: 3900 Kč
  • Naše cena: 2 140 Kč

Kolik ušetříte?
Příklady povinného ručení

Objem v cm3 Bežná cena Naše max. cena
do 1000 3 690 Kč 1 890 Kč
1001-1250 3 920 Kč 2 290 Kč
1251-1350 4 660 Kč 2 390 Kč
1351-1650 5 580 Kč 3 090 Kč
1651-1850 7 050 Kč 3 390 Kč

Srovnání pojištění auta na BezvaPojištění.cz

Díky našemu portálu BezvaPojištění.cz si můžete srovnat nabídky pojišťoven a vybrat si tu nejvýhodnější nabídku pojištění pro Vaše vozidlo. Sjednat si můžete nejen povinné ručení, ale také i havarijní pojištění. A proč si pojištění auta sjednat přes BezvaPojištění.cz? Hlavní výhodou jsou bezkonkurenční ceny, přehledná nabídka a úspora času díky sjednání z pohodlí domova.

Mezi nejčastější pojištění vozidel patří povinné ručení a havarijní pojištění.

Povinné ručení neboli zákonné pojištění

Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla je dáno zákonem. Musí ho platit každý motorista, který vlastní auto provozované na pozemní komunikaci. Z povinného ručení se kryjí rizika škod, jež způsobí pojištěný třetí osobě při provozu vozidla. Součástí povinného ručení mohou být asistenční služby v různém rozsahu a mnohá doplňková připojištění, např. připojištění čelních skel. Jednotlivé produkty mají různé limity plnění.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je pojištění automobilu, které kryje rizika v případě havárie vozidla, ale také při jeho odcizení, vandalismu či živelních událostech. Krytí konkrétních rizik se odvíjí od toho, jakou variantu havarijního pojištění si motorista zvolí. Může si sjednat i různá doplňková pojištění. Havarijní pojištění je třeba dobře zvážit. Nevyplatí se u všech aut, pouze u novějších či dražších. Povinně musíte mít tento produkt, kupujete-li si auto na leasing.

Rozdíl mezi povinným ručením a havarijním pojištěním

Stále se vám zaměňují pojmy povinného ručení a havarijního pojištění? Uveďme si dva základní rozdíly mezi těmito produkty:

- Povinné ručení je dáno zákonem, zřízení havarijního pojištění záleží na motoristovi.

- Z povinného ručení se kryjí škody dalších účastníků nehody, kterým jste škodu způsobil, z havarijního pojištění se platí škody na vašem autě.

Srovnání pojištění vozidel

Srovnání pojištění auta je důležité pro výběr vhodné pojišťovny. Budete-li si chtít porovnat pojištění automobilu sami, můžete to být pro vás velmi náročné. Každá pojišťovna má totiž jiné parametry, které berte v potaz při stanovení sazby. K dispozici však máte online kalkulačku, se kterou najdete nejlevnější pojištění vozidla snadno a během malé chvilky. Ušetřete správným výběr mnohé peníze na pojištění vozidla i vy.

Zastoupené pojišťovny

Porovnáváme několik stovek variant pojištění od všech pojišťoven v ČR:

Allianz pojišťovna Axa pojišťovna Česká pojišťovna Čpp pojišťovna ČSOB pojišťovna Generali pojišťovna HVP pojišťovna Kooperativa pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav pojišťovna Uniqa pojišťovna Wustenrot pojišťovna