bool(true)
Nejlevnější povinné ručení na traktor, přívěs, přívěsný vozík, cena


Nejlevnější povinné ručení pro traktor

 • Porovnejte si povinné ručení
 • Vyberte si nejvýhodnější pojišťovnu
 • Ušetřete až 64% na povinném ručení
 • Porovnat ihned

Naposledy s námi ušetřil: Jan S.,
Ušetřeno 1660 Kč na povinném ručení.

My a médiá

Řekli o nás
Názory spokojených klientů

Spokojený klient "Díky vaší službě povinné ručení porovnání jsem ušetřil spoustu peněz, opravdu děkuji za vynikající stránky"
Martin Okoun, Praha

Řekli o nás
Názory spokojených klientů

Spokojený klient "Ani jsem nevěřila, že bych mohla takhle ušetřit. Byla jsem smířená, že za povinné ručení vyhodím šest tisíc a díky vám jsem našla varianty, které jsou až o polovinu levnější."
Jarmila Podhorská, Brno

Příklady porovnání
Škoda Octavia 1.6, rok 2005

Škoda Octavia 1.6, rok 2005

 • Běžná sazba: 5900 Kč
 • Naše cena: 2 290 Kč

Příklady porovnání
Škoda Fabia 1.2, rok 2005

Škoda Fabia 1.2, rok 2005

 • Běžná sazba: 4400 Kč
 • Naše cena: 2 290 Kč

Příklady porovnání
Honda Civic 1.4, rok 2003

Honda Civic 1.4, rok 2003

 • Běžná sazba: 3900 Kč
 • Naše cena: 2 140 Kč

Kolik ušetříte?
Příklady povinného ručení

Objem v cm3 Bežná cena Naše max. cena
do 1000 3 690 Kč 1 890 Kč
1001-1250 3 920 Kč 2 290 Kč
1251-1350 4 660 Kč 2 390 Kč
1351-1650 5 580 Kč 3 090 Kč
1651-1850 7 050 Kč 3 390 Kč

Povinné ručení na traktor

Musí mít traktor sjednané povinné ručení? Pokud s ním jezdíte po veřejných komunikacích tak ano. Povinnost mít uzavřené povinné ručení se vztahuje na jakékoliv vozidlo, které se pohybuje po pozemních komunikacích, tedy včetně lesnických či zemědělských traktorů, malotraktorů, přívěsů traktorů, kombajnů a podobně.

Co ovlivňuje cenu povinného ručení pro traktor?

Traktory se z pohledu povinného ručení dělí do tří hlavních kategorií: Traktory jednonápravové, traktory bez přidělené SPZ a traktory s přidělenou SPZ.

Protože první dvě kategorie nejsou primárně určení na pohyb po pozemních komunikacích, zaplatíte za jejich povinné ručení nižší částku než u traktorů s přidělenou státní poznávací značkou.

Cenu povinného ručení pro traktor dále ovlivňují podobné faktory jako u osobních automobilů, které jsou již stanovovány individuálně každou pojišťovnou. Obecně bude pro výpočet pojištění zohledněno, o jaký traktor se jedná, jeho celková hmotnost a výkon, počet válců, stáří, ale také region kde bude veden v evidenci. Další složkou, která má na cenu vliv je dosavadní bezeškodní průběh předchozího povinného ručení. Vše může ovlivňovat výslednou cenu Vašeho pojištění. Například cenu pozitivně ovlivňuje spojení s jiným pojistným produktem, například havarijním pojištěním.

Kolik stojí povinné ručení právě na váš traktor, můžete zjistit prostřednictvím formuláře pro porovnání jednotlivých povinných ručení.Jak vyplnit formulář pro porovnání povinného ručení na traktor?

 1. V kolonce údaje o vozidle vyberte možnost „Jiné“. Tím aktivujete pole pro výběr druhu vozidla, kde zvolte „traktor“
 2. V kolonce užití vozidla vyberte podle Vašeho užití, nejčastěji „běžný provoz“
 3. Vyplňte potřebné údaje o vozidle.
 4. Pro porovnání také havarijního pojištění zaškrtněte možnost „Srovnat také havarijní pojištění“ otevřou se Vám další dvě pole pro cenu a zabezpečení vozidla.
 5. Na další záložce vyplňte údaje o pojistníkovi, věk, počet měsíců předchozího pojištění a počet zaviněných pojistných událostí
 6. Na poslední záložce je třeba vyplnit Vaše kontaktní údaje
 7. Kliknutím na tlačítko pokračovat, budete přesměrováni na stránku s nabídkou jednotlivých pojišťoven
 8. Pozn.: Do formuláře vyplňujte bez mezer či teček. Pro ilustraci z technického průkazu je uvedená maximální přípustná hmotnost 13 000kg, je potřeba ji vyplnit v tomto formátu: „13000“.

Povinné ručení pro přívěsný vozík

Také přívěsný vozík musí mít sjednané povinné ručení. Pro získaní nejvýhodnéjší nabídky si porovnejte v naší kalkulačce všechny pojišťovny a my vám vypočítame přesnou cenu.

Zastoupené pojišťovny

Porovnáváme několik stovek variant pojištění od všech pojišťoven v ČR:

Allianz pojišťovna Axa pojišťovna Česká pojišťovna Čpp pojišťovna ČSOB pojišťovna Generali pojišťovna HVP pojišťovna Kooperativa pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav pojišťovna Uniqa pojišťovna Wustenrot pojišťovna