bool(true)
Nejlevnější povinné ručení na motorku, pojištění motocyklu - kalkulačka online


Nejlevnější povinné ručení motocyklu 2022

  • Porovnejte si povinné ručení
  • Vyberte si nejvýhodnější pojišťovnu
  • Ušetřete až 64% na povinném ručení
  • Porovnat ihned

Naposledy s námi ušetřil: Jan S.,
Ušetřeno 1660 Kč na povinném ručení.

My a médiá

Řekli o nás
Názory spokojených klientů

Spokojený klient "Díky vaší službě povinné ručení porovnání jsem ušetřil spoustu peněz, opravdu děkuji za vynikající stránky"
Martin Okoun, Praha

Řekli o nás
Názory spokojených klientů

Spokojený klient "Ani jsem nevěřila, že bych mohla takhle ušetřit. Byla jsem smířená, že za povinné ručení vyhodím šest tisíc a díky vám jsem našla varianty, které jsou až o polovinu levnější."
Jarmila Podhorská, Brno

Příklady porovnání
Honda GLX, 87 kW

Objem: 1835 cm3, Cena: 488 000 Kč

Honda GLX, 87 kW, rok 2003

  • Běžná sazba: 6921 Kč
  • Naše cena: 1690 Kč

Příklady porovnání
Yamaha FZS 600, 70 kW

Objem: 599 cm3, Cena: 145 000 Kč

Yamaha FZS 600, 70 kW, rok 2001

  • Běžná sazba: 6921 Kč
  • Naše cena: 1690 Kč

Kolik ušetříte?
Tabulka cen povinného ručení

Objem v cm3 Bežná cena Naše max. cena
do 50 cm3 1 500 Kč 290 Kč
51 - 350 cm3 3500 Kč 540 Kč
351 - 500 cm3 4 500 Kč 1 340 Kč
nad 500 cm3 6 921 Kč 1 690 Kč

Povinné ručení motocyklu

Povinné ručení je neodmyslitelnou součástí a zároveň páteřním bodem dopravního systému. Mnozí z řad řidičů na tuto pojistku pohlíží jako na nutné zlo, která ať už kvartálně nebo celoročně sahá do jejich kapsy. Existují však způsoby, jak výslednou sjednávací sumu eliminovat. Pojištění se netýká pouze vlastníků automobilů, na trhu se nachází i povinné ručení pro motocykly. Povinnost je sice nepříjemná sounáležitost spojená s výdajem finanční částky, ale neznamená, že je nutné platit zbytečně přehnané sumy neférovým pojišťovnám. Vždy stačí vědět, na koho se v případě potřeby obrátit.

Povinné ručení motocykl - kalkulačka

Sjednání pojištění motorky je citlivou záležitostí. Právě na samém počátku je výběr vhodné pojišťovny. Využijte moderní příležitosti a obraťte se na efektivní kalkulačku povinného ručení pro motocykl, který naleznete v online verzi.

Stačí zadat jen několik málo údajů a ihned vám vyjede chronologicky seřazená tabulka cen od těch nejlukrativnějších. Můžete si tak zákonné pojištění motocyklu řádně rozmyslet a prověřit všechny přední pojišťovny fungujících na českém trhu. Vše z pohodlí domácího prostředí. Dokonce si můžete povinné ručení motocyklu online i sjednat.

Povinné ručení se slevovým bonusem

Povinné ručení motorky můžete získat ještě o něco výhopdněji. Každý řidič, u kterého není zaznamenána nehoda se stává tzv. benefitním klientem. Pojišťovny se odměňují slevovým bonusem, jež je zároveň přenosný mezi jednotlivýmii produktami nebo dokonce osobami.

Sezónní pojištění motocyklu

Pojištění motorky na celý rok? Někdo si řekne, že to není spravedlivé, když motorového dvoukoláka máte takřka přes celou zimu v garáži. Pro tyto případy se na trhu nachází zcela vyjímečný produkt.

Motorka je specifický dopravní prostředek, proto se k němu musí i tak přistupovat. Motocykl je při sezónní pojistce pojištěn na celý rok, ovšem platbu provedete jen na vámi vybrané měsíce. Tím odpadává nutnost odhlašovat motorku z registru vozidel, vezměte však na vědomí riziko používání motorky mimo sezónu.

Nejlevnější pojistka motocyklu? Díky BezvaPojištění.cz

Pokud máte zájem o nejlevnější pojistku na motorku, porovnejte si nabídky pojišťoven v naší kalkulačce povinného ručení. Je to zcela zdarma a srovnání Vám zabere pouze pár minut.

Zastoupené pojišťovny

Porovnáváme několik stovek variant pojištění od všech pojišťoven v ČR:

Allianz pojišťovna Axa pojišťovna Česká pojišťovna Čpp pojišťovna ČSOB pojišťovna Generali pojišťovna HVP pojišťovna Kooperativa pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav pojišťovna Uniqa pojišťovna Wustenrot pojišťovna