bool(true)
O bezvapojištění.cz - pojištění vozidel


O nás
O BezvaPojištění.cz

Portál BezvaPojištění.cz za vás porovná nabídky všech pojišťoven. Získáte tak jistotu, že jste uzavřeli opravdu to nejlevnější povinné ručení na trhu. Díky tomu nemusíte pracně kontrolovat nabídky jednotlivých pojišťoven. Můžete tak získat povinné ručení až o více než polovinu levněji.

Bezvafinance s.r.o.

Provozovatelem BezvaPojištění.cz je společnost Bezvafinance s.r.o. snažící se pozvednout kvalitu produktů poskytovaných po internetu. Činí tak zejména zodpovědným výběrem partnerů, jejichž služby nabízí. Nezáleží na tom, zda jde o povinné ručení, nebo finanční produkty, Bezvafinance s.r.o. svým klientům dodává jen seriózní a výhodná řešení.

BezvaFinance, s.r.o.
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
IČO: 24186104

Pojištění klientu zabezpěčuje :
ePojisteni.cz s.r.o., IČ: 28 480 406.

Adresa provozovny Praha:
Římská 12
120 00 Praha 2
Česká republika

A jaké jsou reakce klientů a návštevníků?

 • Díky vaší službě porovnání povinného ručení jsem ušetřil spoustu peněz, opravdu děkuji za vynikající stránky.
 • Dobrý den, sjednal jsem si povinné ručení online, jak doporučujete na těchto stránkách, a ušetřil jsem peníze i čas. Se svým současným povinným ručením jsem spokojený. Děkuji.
 • Děkuji za rady ohledně výběru povinného ručení, doteď jsem platil zbytečně moc za služby, které jsem vůbec nechtěl.
 • Pročetl jsem si rady a využil porovnání povinného ručení na vašich stránkách a ušetřil jsem na pojištění víc než 2 000 korun.
 • Poté, co jsem si přečetl články na vašich stránkách, jsem si uvědomil, že moje současné povinné ručení mi vůbec nevyhovuje a že platím víc, než bych musel. Jakmile mi vyprší smlouva, kterou teď mám, pojištění změním. Děkuji vám.
 • Výborné rady, skvělé povinné ručení online, které jsem využila a jsem spokojená, protože jsem ušetřila jenom za to, že jsem si sjednala smlouvu přes internet.
 • Po přečtení vašich stránek lituju, že jsem si neudělal srovnání povinného ručení předtím, než jsem si jej pořídil. Teď vidím, že jsem mohl ušetřit skoro 1000 Kč, a to není zrovna málo v dnešní době. Příště budu líp vybírat.
 • Chtěla bych vám poděkovat za velmi přínosné informace ohledně zákonného pojištění vozidel.
 • Perfektní služby i články, sjednal jsem si povinné ručení online a teď platím cca 3 600 korun, minimální limity mi stačí, předtím jsem zbytečně platil skoro pět tisíc. Velká spokojenost a vděk.
 • Jenom díky tomu, že jsem si sjednal pojištění online, jsem ušetřil přes 800 Kč! A moje povinné ručení obsahuje všechno, co potřebuju a nic navíc.
 • Chystám se kupovat auto a jsem rád, že jsem tuhle stránku objevil včas.
 • Děkuji za vysvětlení problematiky povinného ručení, teď se v tom daleko lépe orientuji a už se nebojím, že bych naletěla na předraženou nabídku. Určitě využiji vaše srovnání povinného ručení, až ho budu sjednávat ;-).
 • Paráda! Ani jsem nevěřil, že bych mohl takhle ušetřit. Byl jsem smířený, že za povinné ručení vyhodím šest tisíc a díky vám jsem našel varianty, které jsou až o polovinu levnější.

Pojišťovny které pro Vás srovnáme

V České republice nabízí pojištění motorových vozidel tyto pojišťovny:

Zastoupené pojišťovny
Porovnáváme několik stovek variant pojištění od všech pojišťoven v ČR

Allianz pojišťovna Axa pojišťovna Česká pojišťovna Čpp pojišťovna ČSOB pojišťovna Generali pojišťovna HVP pojišťovna Kooperativa pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav pojišťovna Uniqa pojišťovna Wustenrot pojišťovna